1998 yılında  faaliyete başlayan firmamız Aydın ili Çine ilçesi  Gökyaka Köyünde zeytinyağı üretimi yapmakta olup, 1,500 m2’si kapalı, 4000 m2’si beton saha olmak üzere toplam 11.000 m2 alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Fabrikamızda Hakkı Usta Oğulları Mak. San. Tic. Ltd. Şti.'nin ürettiği son teknoloji kontinü sistem makinelerle, son derece hijyenik bir ortamda değerli üreticilere hizmet verilmektedir.

       Ürünlerinde insan sağlığını ve kaliteyi ön planda tutan  geleneksel yöntemleri modern tekniklerle birleştirerek; deneyimli teknik ekibi ve modern teknolojisi ile Türk Gıda Kodeksine uygun üretim yapmaktadır.

       Faaliyete başladığı ilk yıl 40 ton günlük zeytin kapasitesi ile çalışırken bugün kapasitesi 80 tona ulaşmıştır. Firmamız üretime başladığının ikinci yılında Ege Bölgesi Sanayi Odasından en yüksek üretim artış hızı ikincilik ödülü almıştır. 

       Fabrikamızda Aydın  bölgesi zeytinlerinden zeytinyağı üretilmektedir.  Zeytin el değmeden zeytinyağına dönüşür.  Üretilen zeytinyağı  tümüyle  naturel zeytinyağıdır. Toptan olarak satış yapan firmamız, üretim kapasitesini, ürün çeşitliliğini ve satış ağını genişletmeye yönelik yatırımlarına devam etmektedir. Markalama çalışmaları sona ermiş, Adolive ve Çine Altındamla markaları ile parekende pazarında yerini almaya hazırlanmaktadır.

       Amacımız, Aydın ve yöresinde yetişen zeytinleri , en doğal şekilde, hiçbir katkı maddesi kullanmadan zeytinyağına dönüştürmek ve doğanın sunduğu şifa olanaklarını sizlerle paylaşmaktır.      

Altındamla Zeytinyağı Gıda San.Tic.Ltd.Şti., zeytin-zeytinyağı üretimi ve ticaretinin yanı sıra mısır ticareti de yapmaktadır. Aydının Çine ilçesinde merkez alım ofisi bulunmaktadır. Yolunuz düşer ve kaliteli zeytinyağı almak ya da yalnızca bir zeytinyağı tesisini gezmek ve yağın nasıl üretildiğini görmek isterseniz, bize uğrayın.

Fabrika:   

 ALTINDAMLA Zeytinyağı Fabrikası                                       
 Gökyaka Köyü           Çine- AYDIN
                     

 

Tel: 0256 728 4384